Opinie

 1. Do nauki przez internet podchodziłem bez większego entuzjazmu.
  W szkole Kazimierza czuję się swobodnie i niezależnie. To lepsze rozwiązanie niż nauka face to face. Mogę bez problemów przesunąć zajęcia na inny termin, co przy moim trybie pracy jest ważne. Szczerze te szkołę polecam.

 2. Serdecznie polecam lekcje z Kazikiem, gdyż prowadzone są z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Atmosfera miła i przyjemna, zero stresu, a elastyczne godziny to dodatkowy plus 🙂

 3. Nie masz czasu na bieganie na lekcje? Potrzebujesz indywidualnego toku pracy? Nie masz doświadczeń w uczeniu się przez skype? Chcesz zacząć używać języka obcego w praktyce? Lekcje z Kazikiem Kucharskim rozwiążą te problemy. Gorąco polecam z własnego doświadczenia:)

 4. Jestem bardzo zadowolony z lekcji oraz w jaki sposób pan Kazik je prowadzi. Są ciekawe, różnorodne, niejednokrotnie wesołe. Mogę go polecić innym osobom tak samo jak inni mi go polecili. Ma wielką cierpliwość i wyrozumiałość dla ucznia. Duży plus za elastyczność odnośnie terminów oraz tematów lekcji! Zdecydowanie jestem na TAK:)

 5. Uczyłam się w różnych szkołach, ale efekty były mizerne. Na lekcjach z Kazimierzem jestem w stanie się nauczyć, a nie tylko uczyć. Wszystko jest wytłumaczone klarownie, poparte przykładami. Dopiero tutaj zdołałam przełamać opór i zaczęłam rozmawiać po angielsku. Atmosfera jest przemiła, lekcje są ciekawe, a cierpliwość Kazimierza winna być przysłowiowa. Lekcje są prawdziwą przyjemnością i dają efekty, czego więcej można chcieć?

 6. Witam wszystkich. Jestem bardzo zadowolona z lekcji pana Kazika. Jest najlepszy. Sama jestem nauczycielem więc wiem jak uczyć. Dziewczyny, chłopaki bierzcie go. He is the best.

 7. Lekcje prowadzone przez Kazimierza są bardzo fachowo przygotowane i ciekawie prowadzone. Bardzo duży plus również za elastyczność przy ustalaniu terminów i tematów lekcji. Profesjonalne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Polecam wszystkim!

 8. Witam, polecam naukę angielskiego przez skype. Miałam przyjemność nauki angielskiego z Kazimierzem. Lekcje byly interesujące i jak najbardziej profesjonalne. Wszystko zaaranżowane według potrzeb ucznia.

 9. Od kilku lat uczę się języka angielskiego. Uczę się, to za wiele powiedziane. Uczy mnie pan Kazimierz. Nie zraża się moim brakiem czasu, potrafi się dopasować do mojego grafiku zajęć. Mój tryb pracy uniemożliwiał mi uczęszczanie na zajęcia grupowe – za dużo by przepadało. Spotkania face to face były najlepszym rozwiązaniem.

  Pan Kazimierz Kucharski oprócz wyjątkowego zrozumienia i niebywałej cierpliwości wobec mnie – ucznia zapominającego o czymś bez przerwy – ma ważną, genialną w swoim zawodzie cechę: potrafi znaleźć interesujący mnie temat konwersacji. Początkującym trudno jest wypowiadać się w obcym języku, jedyną metodą na przełamanie tego strachu jest ciekawy temat. Nauka odbywa się więc bez stresu, w przyjacielskiej atmosferze, w zasadzie w niczym nie przypomina klasycznych lekcji języka. Czasu i sił mam coraz mniej, ale nie zamieniłabym spotkań z Panem Kazimierzem Kucharskim na klasyczne lekcje w grupie.

 10. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze i przeprowadzane są w oparciu o umiejętności ucznia. Można ustalić godzinę w której odbywa się spotkanie co ułatwia pracę. Jestem zadowolony z współpracy, wiele się nauczyłem.

 11. Nauczyciel niezwykle cierpliwy i wyrozumiały , bardzo logicznie i na ciekawych przykładach stara się wytłumaczyć wszelkie zawiłości językowe. Całość zajęć prowadzona jest w bardzo przyjaznej atmosferze – polecam wszystkim!

 12. Krótko i rzeczowo: kompetentny, miły, pełen optymizmu, zawsze przygotowany, lekcje urozmaicone, elastyczne podejście do terminu spotkania – WARTO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *