Niemiecki przez Skype

Kurs języka niemieckiego w T&L Language School jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Nie ma znaczenia czy chcesz zacząć przygodę z językiem niemieckim bądź popracować nad tym co już potrafisz – razem z lektorem prowadzącym ustalisz na czym chcesz się skoncentrować a także otrzymasz profesjonalne wsparcie czym kurs należy uzupełnić by nauka języka była jak najefektywniejsza. Podczas kursu wykorzystywane są materiały o zróżnicowanym charakterze. Są to zarówno fragmenty podręczników, klipy wideo, audio oraz wszystkie inne formy, na które pozwala nauka języka online – a jest ich naprawdę wiele. Na pierwszym spotkaniu lektor przeprowadzi z Tobą rozmowę, której celem jest ustalenie Twojego aktualnego poziomu znajomości języka niemieckiego. Omówiony zostanie także charakter kursu czyli Twoje oczekiwania oraz wspomniane wcześniej sugestie lektora. Ponadto zostanie Ci także przedstawiona wirtualna tablica i przykładowe materiały.

Lekcje niemieckiego odbywają się w formie online przez Skype. Poza połączeniem głosowym, kursant i lektor pracują na wirtualnej tablicy. Każdorazowo po zajęciach otrzymujesz omówiony materiał w pliku pdf na swoją skrzynkę elektorniczną. Możliwe jest także otrzymywanie przeprowadzonych zajęć jako nagrań w formacie mp3.

Mamy nadzieję, że zdołamy zarazić Cię naszym entuzjazmem a nauka języka z nami sprosta Twoim oczekiwaniom i sprawi, że spotkania z naszym lektorem będą połączeniem pożytku z przyjemnością.

Skorzystaj z oferowanej przez nas darmowej lekcji próbnej I sam zobacz jak wyglądają lekcje niemieckiego w naszej szkole.