Darmowa lekcja próbna

Zapisz się już dziś i zobacz jak wygląda nauka języka w naszej szkole.

Darmowa lekcja próbna w T&L jest całkowicie niezobowiązująca. Skontaktuj się z nami by uzgodnić dogodną dla Ciebie datę oraz godzinę spotkania. Podczas zajęć będziesz mógł podzielić się z lektorem Twoimi oczekiwaniami wobec kursu, zostanie Ci zaprezentowany przykładowy podcast oraz podręcznik, zaznajomimy Cię również z wirtualną tablicą a lektor przeprowadzi test poziomujący by ustalić Twój obecny poziom języka. Użyte materiały zostaną dopasowane do Twoich potrzeb.

Jest kilka sposobów by zapisać się na darmową lekcję próbną angielskiego bądź niemieckiego w T&L. Wystarczy że skontaktujesz się z naszym biurem telefonicznie, poprzez program Skype bądź mailowo. Możesz również wypełnić obecny tu formularz a wtedy my skontaktujemy się z Tobą o odpowiedniej dla Ciebie porze by ustalić szczegóły.

Zapraszamy serdecznie.

Imię i nazwisko*:

E-mail*:

Numer telefonu:

Skype:

Kraj zamieszkania:

Język jakiego chcesz się uczyć:

Treść wiadomości:

captcha